Šťastný, šťastná jsem když …

3.11.2016

V letošním roce jsme vytvořili veselý a velmi přitažlivý koncept Tabule štěstí, na které mohli lidé dokončovat větu „Šťastný jsem když …“ Potkat jste nás mohli na jarních, letních či podzimních festivalech, na akcích v malých městečkách i Praze, na akcích určených pro veřejnost i menších určených pro omezených kruh přátel nebo kolegů.

Velmi se nám líbí, že naše tabule přitahuje pozornost a díky ní se o Hearthu letos dozvěděli stovky lidí. Poprvé přitahuje lidi, kteří mají odvahu (a někdy je jí třeba opravdu pořádný kus) inspirovat ostatní a rozdělí se o svou příčinu štěstí tím, že vezmou fixu a na tabuli dokončí větu podle sebe, jak to „tady a teď“ cítí. Po druhé zpravidla za několik hodin začne tabule přitahovat všechny ostatní, kteří třeba nechtějí nic napsat, ale moc rádi si přečtou a zpravidla s úsměvem, co napsali lidé před nimi.

Úplně stejně jako v Hearth.net se tak často lidé setkali s někým, kdo je naladěn na stejnou vlnu a jak řekla jedna z maminek, po té co napsala svou větu: „Je báječný vědět, že se lidé pořád dovedou radovat a vědí, kdy jsou šťastní!“

Pokud vás naše fotogalerie, kterou jsme během roku doplňovali na našem facebookovém profilu minula, zde máme ty nejlepší Tabule štěstí zachyceny a nabízíme vám je pro inspiraci nebo dalšímu sdílení v jedné galerii.

tn_wisephora   tn_vegefest   tn_dobrovol

tn_klecany   tn_korzo   tn_machac

tn_modrany   tn_uceni_vystaviste   tn_stastny

tn_slany   tn_pikovice   tn_blava

tn_krasna_lipa   tn_liberec   tn_sumperk

Hovorcovice

Na závěr malé doporučení. Vyrobit Tabuli štěstí je velmi snadné. Když nemáte skutečnou tabuli, stačí pořídit roli balícího papíru, tu pověsit do prostoru na vaší akci, nadepsat úvodní počátek věty „Šťastná/ý jsem když …“ a nabídnout lidem fixy na dokončení. Pokud takovou tabuli vytvoříte a lidé ji zaplní, budeme moc rádi, pokud nám její fotografii pošlete a my ji rádi zveřejníme.