Šiř štědrost jako ambasador Hearth

26.9.2018

Štědrá sociální síť Hearth.net se rozvíjí nejen díky štědré podpoře svého zakladatele Libora Malého a úsilí členů interního týmu, ale také díky aktivní pomoci jednotlivých uživatelů. Několik desítek nejaktivnějších z Vás nám dlouhodobě pomáhá coby ambasadoři Hearth. Šíří myšlenky ekonomiky daru, pomáhají dotvářet podobu webu, jsou nám oporou na akcích, kterých se účastníme, iniciují akce ve svých městech. Náš ambasador Petr Noščák tak například ve svém domovském Liberci zorganizoval již 8 štědrých setkání Nazdar bazar. Helena Civínová organizuje Dařiště ve Slaném.

Dává Ti smysl, to, co děláme, a chtěl bys nám pomáhat, aby se povědomí o ekonomice daru dostalo k většímu počtu lidí? Budeme velmi rádi za Tvoji pomoc. Uvítáme jakýkoliv nápad a iniciativu.

Koordinátorkou ambasadorů je Linda Kubačáková (usmívající se na obrázku vlevo). Kdykoliv jí můžeš napsat a zeptat se na vše, co Tě zajímá: linda.kubacakova@adato.cz  V přípravě je také okénko s Lindou – možnost v konkrétní den a čas Lindě zavolat nebo se s ní potkat.

Za pomoc Ti mimo jiné nabízíme přednostní vstup na všechny kurzy a semináře z cyklu Kultura darování, které pořádáme v našem centrálním Hearth Pointu v Praze na Staroměstském náměstí. Rádi podpoříme také Tvé další vzdělávání. Pro všechny ambasadory společně pak jednou ročně organizujeme víkendový pobyt v příjemném prostředí uprostřed přírody. Je to ideální příležitost se všichni ambasadoři i členové týmu lépe poznat, něco hezkého zažít, vzájemně se inspirovat, sdílet své zkušenosti a poznatky.

Nejbližší setkání ambasadorů i všech zájemců dozvědět se o ambasadorství více se koná v pátek 23. listopadu odpoledne v našem Centrálním Hearth Pointu v Praze na Staroměstském náměstí 4. Najdeš nás ve třetím patře naproti schodišti. Jsi srdečně zván.

Těšíme se na společné tvoření prostoru radosti.