Pojďte s námi do pohádky

15.10.2014

Milí Hearthťané, taky vás už nebaví lidem kolem vysvětlovat, co že je to ten Hearth.net a proč má smysl někomu něco dávat a vůbec, ale opravu vůbec nic za to nechtít?! Pak vězte, že pro vás máme tu pravou „nakopávací“ akci. Srdečně vás zveme na sérii setkání Štědrost spojuje, kterou pořádáme v několika místech České republiky.

Co vás čeká? No přeci pohádka! Ale ne ledajaká. Pohádka Světýlka radosti, která vzniká speciálně pro Hearth.net. A nebyli bychom to my, kdyby pohádka nebyla tak trochu o štědrosti. V pohádce se představí herci z pražského Divadla Kukadla v čele se Šárkou a Jeremiášem Polcarovými. Hlasy zvířecím postavám propůjčili známí herci v čele s Václavem Vydrou a Jitkou Molavcovou.

O tom, jestli nezištné dávání může přinášet radost do našeho každodenního života nebo patří jen do pohádek, se jistě strhne zajímavá debata hned po pohádce. Máme pro vás připravené vystoupení zajímavých hostů, kteří k tématu mají co říct a dost možná už takovou pohádku i dávno žijí.

Kde se potkáme? V průběhu listopadu se potkáme například v Mnichově Hradišti, České Skalici, Pardubicích, Kralupech nad Vltavou, Jablonném v Podještědí, Roudnici nad Labem, Berouně, Táborě, Spáleném Poříčí nebo Brně.

Více informací k programu jednotlivých míst i pohádce samotné najdete na webu setkani.hearth.net nebo v Událostech na našem Facebooku, kam místa postupně přidáváme. Vstupné od nás máte darem, jak jinak! 🙂

A že jsme ze setkání vynechali Prahu? Ano, je to tak. V Praze už totiž na Hearth.net panuje relativně čilý ruch, a tak jsme se rozhodli vyrazit za hranice naší matičky. Je nám totiž líto pokaždé, když vidíme v Hearthu nabídku z nějakého regionu, na kterou nikdo nereaguje, a tak bychom to chtěli změnit.

Takže všichni mimopražští i vy Pražáci, co jste z různých koutů republiky, koukněte na setkani.hearth.net, kdy se koná akce poblíž vašeho rodiště a vyrazte na návštěvu domů. Většina akcí je o víkendu, tak máte šanci se přidat. Vezměte svoje rodiče, děti, známé a děti známých a přijďte si užít odpoledne na vlně štědrosti!

Aby to rodilým Pražákům nebylo líto, nabízíme prvním třem z vás, kteří nám napíší na info@hearth.net dva lístky na generální zkoušku pohádky Světýlka radosti, která se koná 31. 10. v Praze.

A to nejdůležitější na závěr – nejsme na to sami. Nadace VIA bude na akcích sdílet své zkušenosti s rozvojem komunitního života v obcích. V každém místě nám s organizací pomáhají místní zájmové nebo neziskové organizace a řada dalších dobrovolníků a za to bychom vám všem chtěli upřímně poděkovat. DĚKUJEME!