Máte novou zprávu

20.5.2015

S jarem přinášíme do Hearth.net novinku, po které jste houfně volali. Pardon, chceme říct o kterou jste si houfně psali. Máme na mysli Zprávy. Jak fungují?

  • Zprávy „darovací“ i jiné

Zprávy můžete v Hearth.net používat pro výměnu informací k vašim darům a přáním. Vyfiltrujete si je snadno výběrem „Odpovědi na dary a přání“ vlevo nahoře. Potřebujete oslovit někoho, s kým zrovna nepácháte nějakou tu štědrost? Směle do toho, díky Zprávám nyní tu možnost máte.

  • Haló, jste tam?

Chcete-li někoho oslovit, jednoduše vyberte „Napsat zprávu“ a našeptávač vám pomůže vybrat adresáta. Vybírá:

– z lidí, se kterými jste si něco darovali2 Přímé odeslání
– z lidí, které sledujete
– z lidí, kteří sledují vás
– z přátel
– z ostatních členů vašich komunit.

Můžete vybrat i více lidí najednou. Pokud jste si s někým ale dosud „cizí“, musíte jej oslovit přímo z jeho profilu (viz. obrázek).

 

  • 3 ArchivArchiv

Jestliže jste v minulosti měli vystavený dar nebo přání, první reakce zájemců najdete v Archivovaných konverzacích (vlevo nahoře). Najdete tam i své první odpovědi na dary a přání ostatních. Nové konverzace se vám budou zobrazovat v levém sloupci. Chcete-li některou archivovat, jednoduše u ní klikněte na modrou šipku vpravo nahoře a pošlete ji do Archivu.

  • Nechte mě být

4 NastaveníPssst. Pokud si nepřejete, aby vám kdokoliv mohl zaslat zprávu, vyberte tuto možnost v Nastavení a je to. Kromě odpovědí na dary a přání vás už nikdy nikdo neosloví, vlčí samotáři. V Nastavení také můžete vypnout emailové upozornění na nově otevřenou konverzaci nebo novou zprávu. To už pak ale budete muset být v Hearthu pečení vaření, aby vám nic neuniklo…

 

To je konec naší zprávy a teď jste na řadě vy.

Váš Hearth.net