Hearth jde k podstatě smyslu bytí… Náhody neexistují.

6.4.2017

Náhody neexistují. To už dnes sám pro sebe vím. Proto velmi rád sleduji nit, která vedla k té které „jakože náhodě“. Pokud si v tom pak dokáži objevit souvislosti, tak mám pocit, že rostu, protože si zvědomuji skutečné principy bytí.

A jedna jakože náhoda mě přivedla k projektu Hearth.net. Již nějakou dobu jsem sháněl nějakého překladatele do angličtiny, který by mi něco přeložil. Jenže to nebylo jen tak, protože jsem hledal toho „pravého“ člověka. Člověka SE SRDCEM. Jednak proto, aby porozuměl duchovnímu obsahu a uměl si ho nacítit a také proto, aby byl můj projekt podpořen čistou energií. Vytvořil jsem číselné karty seberozvoje, které pracují s novým a hlubším náhledem na význam čísel, jež jednotlivá čísla zrcadlí. V podstatě jde o Kosmickou numerologii. Karty jsou navíc multifunkční, protože pracují také s různými elementy a prvky staré Číny a Keltů atd. Abyste lépe pochopili, proč mi tak moc záleželo na tom najít toho správného člověka, zde je něco víc o číselných kartách http://www.centrumserafin.cz/karty-svetlo-cisel-jv/

Ve hře však byla ještě jedna věc. Ještě podstatnější. Karty totiž navíc také odhalují a pracují s významem nejutajovanějšího čísla všech dob a kultur. Vládci dávnověku s významem tohoto supertajného čísla pracovali v nejpřísnějším utajení. Je to kód, brána mezi světy, tak ani není divu proč to utajování. Zde o tom najdete něco víc http://www.centrumserafin.cz/kosmicky-kod-144-144-000/ No a já právě proto v sobě řešil dilema, jestli mám vůbec právo veřejně do světa šířit tyto tolik utajované vědomosti. Nakonec jsem naznal, že ano, ale jistý jsem si nebyl.

Už už to vypadalo bledě, že vhodného člověka nenajdu, když mi moje kamarádka poradila, abych zkusit hledat takového člověka na Hearth.net. Slyšel jsem o tom poprvé. Na webu to vypadalo moc hezky. Tak jsem se osmělil a odkliknul poptávku. Za pár dní se mi ozvala úžasná bytost. Ozval se mi pan Radim Kašpar s tím, že mi to přeloží zdarma, protože rád pomáhá lidem. Já uvnitř věděl, že to nechci zadarmo, ale hledal jsem právě někoho takového. Bytost čistého srdce. Pan Radim se nakonec ukázal jako velmi šikovný a schopný překladatel, vše krásně a poctivě přeložil (a že toho nebylo málo).

Ani nevíte, jakou jsem měl radost. Radost nejen z toho, že číselné karty skutečně poletí do širého světa, ale získal jsem pocit, že mi svět dává svojí nádherou Hearthovskou řečí najevo, že karty skutečně mohu vydat, i když pracují s tolik utajovaným Kosmickým kódem 144.

Aby toho nebylo málo, tak chvíli na to se mi ozval jeden grafik, který mi nabídnul svoje služby zcela zdarma, protože ho karty niterně oslovily. Pocit, že mi Vesmír dává najevo svůj souhlas, ve mně ještě zesílil.

Uvědomil jsem si, že Hearth.net není jenom nějaký projekt z mnoha dalších. Mám pocit, že Hearth jde k podstatě smyslu bytí, že pracuje jak ve viditelné osahatelné formě, tak i na podprahové a nevědomé úrovni. Mám pocit, že Hearth je napojený na hlavní hybné síly Kosmu. Na radost, na sdílení, na laskavost…

Sám dárce se svým postojem ke světu stává obdarovaným. Radost žije a šíří se jako kruhy na hladině. To je pro mě dnes Hearth.net. A za to mu chci poděkovat. Děkuji ti. Úplně vidím a cítím, že tento projekt je zdrojem synergických principů a efektů. Jedno se nepozorovaně a podprahově nabaluje na druhé.

Dnes jsem si vytáhl jednu číselnou kartu na téma Hearth. A musel jsem se smát, když jsem uviděl to číslo. Nemohlo být výmluvnější, nemohlo být silnější. Byla to jednička. Jednička zrcadlí Kosmické principy konkretizace jednotného záměru. Vše co z jednoty vychází, to jednotu vytváří. A přesně v tomto duchu vnímám podstatu projektu Hearth.net. Doplňkovým číslem k jedničce je na kartě číslo 35, což je numerologicky 8. To je úžasné. Osmička je cyklické propojování horního kruhu s dolním kruhem = neboli propojování „horní dokonalosti“ s „dolní dokonalostí“, tedy jinými slovy propojování podstaty duchovního světa s podstatou hmotného světa. A přesně v tomto duchu Hearth.net ve své podstatě pracuje. No a ta trojka s pětkou, no nádhera… (pro zvídavé více zde http://www.centrumserafin.cz/prace-s-cisly-jv/), ale už nebudu zdržovat.

Děkuji ti Hearthe. Přeji ti mnoho a mnoho tvůrčích synergických efektů. A radost ze života.

Jirka Veselý 🙂