Důvěryhodné profily, skutečné dary

30.10.2018

Milý uživateli,

rád bych Tě touto cestou pozval k aktivní spolupráci na tvoření důvěryhodného prostředí Hearth.net. Darování je velmi osobní věc a mnohem lépe se realizuje s lidmi, které známe. Pokud se neznáme osobně, dobře vyplněný profil pomůže toho druhého poznat a navodit potřebnou důvěru.
Pokud jsi tak ještě neučinil, doplň si prosím ve svém profilu své skutečné křestní jméno, skutečnou fotografii a alespoň několik slov či vět o Tobě. Kdo jsi, co tě těší, baví, inspiruje.
Výzva k vyplnění profilu se objeví všem, komu chybí fotka nebo text o sobě a to ve formě růžového proužku nad hodní lištou a také ve formě upozornění při žádosti o dar a při vkládání přání.

Nebudeme nijak kontrolovat, zda jsou fotka a křestní jméno skutečné. Plně všem důvěřujeme, že tak učiní, nebo to aspoň pečlivě zváží. Zda ke jménu doplníš i své příjmení, je zcela na Tobě, chápeme, že to někomu z důvodu ochrany soukromí nemusí vyhovovat.

Postupně všechny uživatele Hearth.net směřujeme k tomu, aby sdíleli své skutečné dary vyplývající z osobních talentů a darů. Budeme velmi rádi, když i Ty budeš druhé obohacovat právě o takovéto dary a budeš na tržišti nabízet v první řadě své jedinečné dovednosti a zkušenosti.

V nejbližších týdnech dojte také ke zneviditelnění profilů neaktivních uživatelů. Zneviditelnění budou všichni nikdy neaktivních a dlouhodobě neaktivní uživatelé a současně dary starších jeden rok. Všichni, kterých se to týká, budou vyrozuměni emailem a informováni, že se mohou do dění na Hearth.net kdykoliv zapojit, čímž se jejich profil znovu zviditelní.
Dary, které jsou staré rok a více a jsou stále aktuální, stačí jednoduše aktualizovat a prodloužit jim dobu platnosti o další rok. Jeden rok je nově čas, který se skrývá pod volbou „Neomezeně“ při vkládání daru. Chceme tím zamezit, aby se nám v síti hromadily staré neaktuální dary.

Moc děkujeme za spolupráci při vyplňování profilů
a vkládání darů vyplývajících z Tvých jedinečných talentů.

Michal a celý tým Hearth.net