Co přinesl rok 2013…

19.12.2013

Uběhl rok od startu Hearth.net a tady jsou ty nejdůležitější události okolo něj…

  • Na konci ledna jste se mohli poprvé potkat s celým týmem v Hubu. Přestavili jsme vám naše plány a všechny, kteří za Hearth.net stojí. A Libor Malý se zamýšlel nad hodnotami, které jsou pro nás (a doufáme, že i pro vás) důležité. A zajímá vás, jak vznikl název? Podívejte se sem. Pár fotek ze setkání najdete na našem starém FB.
  • V únoru nás oslovili „kulturní kreativci“ s tématem, které nás opravdu oslovilo a tak jsme se zúčastnili jejich Leadership Fora nejen v Praze, ale i Bratislavě. Znáte vlastně film „(R)evoluce kulturně kreativních„?
  • Na jaře jsme se rozhodli zkrášlit okolí našich nových kanceláří – osázeli jsme spolu s vámi pár smíchovských truhlíků a sledovala nás při tom idnes.:-)
  • „Jak propojit lidi okolo vás“ byl název workshopu pro neziskovky, který společně s námi připravil Jaroslav Dušek pro NGO Market – veletrh neziskových organizací, který každoročně připravuje Forum 2000.
  • Červen patřil Relove Summitu, protože příběhy lidí, kteří dělají to, co je baví, jsou inspirací všem.
  • Léto bylo plné velkých změn, které ale byly pro vás neviditelné:-). Rozhodli jsme se totiž předělat celý web a tak jsme na konci léta spustili novou verzi.
  • Podzim byl úrodný:-). Připravili jsme pro vás pár akcí, ze kterých jsme měli opravdu radost, vždyť možnost pozvat vás na učení Jeho Svatosti Dalajlamy byla opravdu velká čest. Propojení s letošním Forem 2000 nám přineslo zajímavou diskuzi na téma ekonomiky daru a především první návštěvu Charlese Eisensteina v Praze. Jeho otevřený a inspirující vhled do světa, kde dar hraje hlavní roli, sklidil velký úspěch a samostatná akce v Hubu byla plná.
  • V říjnu jste nás pak našli mezi spřátelenými projekty konference Svobodná firma o lidsky důstojném a prosperujícím podnikání. Ale především jsme zorganizovali další setkání v Hubu. Tentokrát s projekty, které v Hearth.net běží, jde nám především o to, abyste mohli díky Hearth.net realizovat své aktivity v realitě.  Setkání bylo velkou inspirací pro všechny a ohlasy byly skvělé. A tak záznam najdete tady.
  • Česká konference byla hlavní událostí listopadu, její vizí je porada o historii, současnosti a budoucnosti ve směřování lidské společnosti. Brzy se budete moci podívat i na záznamy z jednotlivých příspěvků.
  • A pak už se přiblížila doba Adventu a my pro vás připravili Adventní kalendář naruby. Inspiraci pro všechny, pro které je důležité si vzájemně pomáhat. A Advent je k tomu doba jako stvořená.

Je to přehled jen těch nejdůležitějších událostí, bylo toho daleko víc… mohli jste se s námi potkávat i na dnech otevřených přímo v našich kancelářích, navázali jsme mnoho i mezinárodních partnerství a tak se v roce 2014 máte na co těšit. A především my se těšíme na vás. Protože jste to vy, kdo dělají Hearth Hearthem. Díky!

A co říct na závěr? Doufáme, že naše akce a Hearth.net jako takový je pro vás inspirací.

Váš tým Hearth.net