akce Sdílení darů pod širým nebem Hearth.net 19. 7. v Komunitní zahradě Krejcárek

19.6.2017

Krásný den,

štědrá sociální síť Hearth.net pořádá 2. letní akci s názvem Sdílení pod širým nebem. První jsme uspořádali v Braníku 7. června pod anglickým názvem Open-air sharing, kdy jsme se připojili k celosvětovému týdne sdílení Global Sharing Week. Fotky z akce vystihující krásnou atmosféru najdete zde.

A protože se nám akce moc líbila a dle ohlasů více lidem, domluvili jsme se s ambasadory Hearth.net na další akci, na kterou bychom vás rádi pozvali. Zavolalo si nás tentokrát jiné místo – Komunitní zahrada Krejcárek na Praze 3-Žižkově, kde jsme si padli ihned do noty se společnými záměry – propojování lidí a sdílení našich darů. Zahrada nabízí i variantu pro případ horšího počasí pod otevřenými stany, s venkovní kuchyní. Akce proběhne

ve středu 19. července od 16 do 21 hodin

v Komunitní zahradě Krejcárek
v areálu DDM Ulita-Na Balkáně 2866/17a, Praha 3

Hearth.net je unikátní bezplatná sociální síť, kde se sdílí dary, zkušenosti a plní přání. Je to prostor ekonomiky daru, kde je jedinou měnou radost (radost nesobecká, bez očekávání čehokoli na zpět), kde nejde o dary, ale o obdarovávání.

Rádi bychom zase nabídli workshopy/sdílení našich dovedností.

  • chůzi po slackline
  • potisk námi dodaných plátěných tašek nebo vlastního textilu s Helčou od 16 hodin – instrukce každou hodinu
  • s Pavlou a Adamem z Hearth.net: sdílení v kruhu našich příběhů o štědrosti v životě a na Hearth.net od 18 hodin
  • cvičení pro dlouhověkost s Petrem (rozhýbací cvičení s prvky Chi Kungu) od 18:30
  • výrobu barefoot sandálů Huarache s Nikou od 18:30 – vyrobte si sandály podle svého a vyzkoušejte si chůzi na boso. Už nebudete chtít chodit jinak. Kapacita workshopu je omezena, max. 10 lidí. Prosíme zájemce o přihlášení na hajkova@myaktivity.cz. Hradí se použitý materiál – dle výběru v rozmezí od 160 do 250 Kč.

Otevřeme také prostor pro hmotné dary, neboli Dařiště-tržiště darů: kam můžete přinést, co byste rádi poslali dále a někomu by mohlo ještě posloužit. A něco jiného třeba padne do oka vám – protože bez přijímání nemůže být obdarovávání 😉

Všechny aktivity jsou vhodné pro děti a jsou vřele vítány, v zahradě najdete spoustu aktivit a vedle ní i dětské hřiště Na Balkáně.

Přineste dobré jídlo, které máte rádi a rádi se s nimi podělíte s ostatními a také něco na opékání na večerním ohni. Ze zahrady si můžete odnést bylinky, které jsou v komunitní zahradě přístupné.

Těšíme se na sdílení s vámi,
tým Hearth.net a My.Aktivity

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/474456246225471