Zážitková dílna s Martinem Švihlou

21.11.2018

„Člověk zmůže všechno, jestliže si najde své místo a bude na něm stát tak úporně,
až se tam přenese střed světa.“
F. X. Šalda

Workshop propojující tělo a mysl pro umožnění každodenní transformace tak, aby inspirace mohly vstoupit do hmoty a proměňovat náš život. Zážitkovou dílnou o následování hlasu svého srdce a realizování svých přání nás provede zkušený lektor Martin Švihla.

Občas se stane, že máme hlavu plnou nápadů a vizí, avšak „skutek utek“. Jindy jsme tak zacykleni v každodenní práci, že nejsme schopni vyhlédnout ze své bubliny a podívat se, kudy vede cesta dál.
Zázraky se dějí, když jsme schopni tyto dva extrémy v sobě propojit – když jsme schopni kráčet životem s hlavou v oblacích a zároveň mít nohy pevně na zemi.

Na workshopu si na vlastní kůži zažijeme, jak se k této celistvosti vracet. Protože pozitivní myšlení a dobré záměry vytvoří změnu jedině tehdy, když projdou tělem a manifestují se ve fyzickém prostoru.

Setkáme se 7. 12. 2018 v 18 hodin
v našem C
entrálním Hearth Pointu v Praze na Staroměstském nám. 4/1 (3. patro)

LEKTOR: Ing. Martin Švihla, PhD. Učitel aikido, lektor osobního rozvoje i firemního vzdělávání, průvodce mužských kruhů, tvůrce prostorů pro lidi. Prostřednictvím práce s vědomím a tělem umožňuje lidem najít spojení mezi jejich lidskostí a každodenním životem.

VSTUPNÉ: dobrovolná výše daru