Štědrá sobota 24. června

13.6.2017

V poslední červnový víkend se nám sešly 4 akce, na kterých představíme Hearth.net. Rádi bychom vás na ně pozvali a sdíleli s vámi na nich štědrost, laskavost a radost.

V Prusinách na Plzeňsku se bude konat Happening příznivců svobodného vzdělávání a nás ambasador Jakub tam bude mít hodinové sdílení o síle štědrosti a Hearth.net jako účinného nástroje. A také pomůže s organizací „Darovacím bazarem“ nebo po našem Dařištěm-tržištěm darů, které organizátoři akce budou organizovat už poněkolikáté – více se dozvíte zde.

V Praze se bude v sobotu 24. 6. konat Spolufest – festival o propojení mezi námi, a my tam budeme organizovat Dařiště – tržiště darů, kam můžete přinášet dary hmotné i nabídku nehmotných a také si přijít vybrat dar pro vás – protože bez přijímání darů to není darování 🙂 Můžete si také vědomě projít do laskavého a štědrého života tady a teď Branou štědrosti za pomoci našeho ambasadora Viktora a dalších dobrovolníků – informace najdete zde.

Svatojánské slavnosti bylin budou lidé oslavovat na Vlčí hoře u Krásné Lípy a my otevřeme opět prostor pro štědrost a laskavost na Tržišti darů a Síti laskavosti – přinést můžete dary, které chcete poslat dále a další si vybrat, nakreslit nebo napsat laskavý vzkaz na stuhu, připevnit ji na houpací síť a pak se v laskavosti všech pohoupat, nebo ji někomu darovat. Těší se na vás Monika a Michal.

A Jirka Veselý, který pro Hearth.net napsal tento článek, bude se svým centrem Serafín na Festivalu radosti a života pod Pálavou a bude mít na svých workshopech a stánečku placky Hearth.net – přijďte si pro ně 😉

Těšíme se na viděnou a oslavu léta v radosti. Krásné dny vám přejeme.

PS: náhledová fotka je z naší akce Open-air sdílení Hearth.net u Vltavy ze 7. 6., další fotky najdete zde.