Objev svůj dar

5.9.2018

Co může být krásnějšího než dělat to, co tě naplňuje, co ti skvěle jde a současně to přináší užitek druhým? Nevíš s jistotou, co přesně to je? Náš workshop ti pomůže odhalit tvé jedinečné schopnosti.

Zveme tě do Centrálního Hearth Pointu v budově Skautského institutu v Praze na Staroměstském náměstí
na úvodní workshop z cyklu „Kultura darování“. Workshop se koná dne 25. 9. od 18 hodin.

CO JE VLASTNĚ NÁŠ DAR?

Jedná se o náš jedinečný talent. Tím je činnost nebo soubor činností, které umožňují volné plynutí naší energie, které nás dostávají do pověstného flow, kdy ztrácíme pojem o čase a jenom jsme.

PROČ JE DŮLEŽITÉ SVŮJ DAR OBJEVIT?

Když svůj dar objevíme, zažíváme pocity radosti a naplnění nehledě na materiální úspěch našeho konání.

Jsme šťastni a své štěstí šíříme kolem sebe prostě tím, co děláme a kým jsme. Náš život dostává širší rozměr a smysl. Roste naše energie a provázanost se světem, z kterého do našeho života začínají plynout netušené možnosti, nabídky a setkání.

JAK WORKSHOP PROBÍHÁ?

Pomocí jednoduchých cvičení budeš mít příležitost si odpovědět na otázky ohledně svého talentu a poslání, nahlédnout do sebe, objevit a začít rozvíjet svůj jedinečný dar.

Workshopem nás provede zkušená lektorka a ambasadorka projektu Hearth.net Hanka Holá.

O LEKTORCE

Hanka Holá koučuje pomocí hravé metodiky Coachville prostřednictvím agentury koučů Život jako hra a má přes 550 hodin koučovací praxe a ACC certifikaci kouče. 7 let na pozici HR manažerky zodpovídala za celkovou koncepci HR. Nyní koučuje a školí nejčastěji témata leadership, komunikace, sebevědomí a sebepoznání.
„Ráda se rozvíjím a inspiruji a současně ráda inspiruji a rozvíjím ostatní.
Mám radost, když je někdo díky mně úspěšnější a šťastnější. “