Novinky v Hearth.net – komunity a další

2.4.2015

Přinášíme vám přehled novinek, které ode dneška najdete v Hearthu. Bez aprílu. Ten byl včera.

  • Nové funkce pro správce i členy komunit

Komunity. Téma, které v Hearthu rezonuje už nějaký ten pátek. Vyslyšeli jsme vaše volání a udělali první důležité kroky pro lepší fungování komunit.

 

1) Správce komunityJednání za komunitu_blog2

Aby mohl správce komunity jejím jménem vystavit dar nebo přání, odpovědět na inzerát nebo někoho ohodnotit, nemusí se již přepínat ze svého osobního profilu do profilu komunity. Stačí označit jako kdo zrovna vystupuje.

TIP: Pokud vkládáte nový dar nebo přání přímo z profilu komunity přes plusové znaménko přidat inzerát, přednastaví se rovnou jako autor daná komunita.

 

2) Člen komunity

Pokud jste členem nějaké komunity, můžete váš dar nebo přání umístit nejen na Tržiště, ale i do své komunity. Rozklikněte Vložit inzerát do komunity a pak vyberte jednu, dvě nebo třeba všechny vaše komunity.  

TIP: Když chcete, aby se váš dar nebo přání objevilo pouze v dané komunitě, v Soukromí inzerátu zaškrtněte Viditelné pouze pro členy. Ostatním lidem se nezobrazí.

 

  • Přehled odpovědí přímo u inzerátuOdpovědi na inzerát

Tuhle novinku oceníte vy, co máte emailové schránky zahlcené stovkami emailů. Když si nevzpomenete na jméno člověka, s kterým zrovna na Hearthu řešíte nějakou tu štědrost, stačí se podívat do detailu vašeho inzerátu. Uvidíte reakce lidí, kteří vám na něj odpověděli.

TIP: Odpovědi vidíte jen u aktivních a pozastavených inzerátů. Pokud už máte zájemce, ale dar ještě neproběhl, inzerát jen pozastavte. Jakmile jej smažete, zmizí z Hearthu i s reakcemi a vy budete muset zase pátrat ve své emailové schránce.

 

  • Sdílení inzerátu emailemSdílení e-mailem2

Víme, že vás už nebaví prokrastinovat na sociálních sítích, a tak můžete odkaz na nějaký dar nebo přání z Hearth.net poslat vašim známým pěkně postaru. Poštovním holubem. Emailem.

 

  • Upozornění na nevhodný dar nebo přání

Hearthu jsou jen lidi s dobrým srdcem. To se ví. Jednou, maximálně dvakrát za deset let sem ale přeci jen někdo zkusí propašovat nějaký ten prodejíček. A to se slušným Hearthťanům nelíbí. Od teď můžete autorovi poslat soukromé upozornění i s odůvodněním, proč sem daný inzerát nepatří.

TIP: Někdy je to jen omyl nebo neporozumění smyslu naší darovací sítě. Nebojte se proto upozornit ostatní na to, co do Hearthu patří a co už ne. Pomůžete jim i ostatním.

Upozornění na nevhodný obsah

 

To je pro tentokrát vše. Na dalších novinkách pracujeme, tak se můžete těšit. My se těšíme na vaše reakce a tipy na zlepšení!

Veselé Velikonoce,

Tým Hearth.net