Novinky na webu Hearth.net

29.9.2018

Náš webový tým neustále pracuje na tom, aby používání Hearth.net bylo pokud možno co nejjednodušší a nejpraktičtější. Na světě jsou tři aktuální novinky.

První z nich je nástěnka. Ta se Vám nově otevře po přihlášení na Hearth.net. Najdete na ní ty nejzajímavější a nejaktuálnější dary, stejně jako typy na zajímavé akce a odkaz na inspirující články z našeho blogu. Možná oceníte, že se díky tomu budete na tržišti pohybovat rychleji, přepnete na ně pomocí příslušné ikonky.

Vyhledávání Vám usnadní přehled nejpoužívanějších štítků, který najdete v pravé části tržiště nahoře.
Další usnadnění vyhledávání umožňuje vylepšené vyhledávání podle klíčových slov. Zkuste do okýnka pro vyhledávání nahoře na liště napsat třeba slovo kniha a uvidíte, co se stane. Zobrazí se Vám nejen příslušné dary a přání, ale také uživatelé a komunity, které mají s knihami co do činění.

A ještě jednu novinku uvádíme v život. Souvisí s budováním prostředí důvěry a autentičnosti. Je jí pojem ověřený uživatel. U profilových fotografií jednotlivých uživatelů se budou postupně objevovat malá zelená kolečka s popisem, že se jedná o ověřeného uživatele. Znamená to, že jsme se s uživatelem setkali, že je to skutečná lidská bytost z masa a kostí a ne jenom imaginativní shluk jedniček a nul.

Přeji, ať se Ti Hearth.net hezky používá a přináší Ti do života hodně radosti
prostřednictvím darování a přijímání.