Mobilní aplikace Hearth.net je na světě

18.7.2018

Na konci roku 2017 jsme začali v Hearth.net tvořit mobilní aplikaci se záměrem rozšířit a zjednodušit darování v každodenním životě. Pustili jsme se do rozhovorů s uživateli, návrhů, experimentování. Postupně začala vznikat moderní mobilní aplikace umožňující rychlé vkládání i vyhledání darů a přání, snadné lokalizování atd.

O pár týdnů později jsme měli několik klíčových setkání s podobně smýšlejícími projekty, se stejně naladěnými komunitami. A přišlo zjištění, že sdílíme stejné potřeby a vytváříme si pro to každý své řešení. Uviděli jsme příležitost, jak tvořit nástroj, který podpoří šíření základních lidských hodnot v on-line světě a bude použitelný i pro další projekty a komunity, se kterými budeme hledat společná řešení a odkrývat to, co máme společné a doplňovat se v tom, v čem se lišíme.

Rozpracovanou mobilní aplikaci, která měla sloužit pouze pro Hearth.net, jsme však nezahodili. Uspořádali jsme dvoudenní intenzivní setkání vývojářů a designérů (hackathon) a každý jsme svým dílem přispěli k tomu, aby jsme Vám aplikace mohli již nyní nabídnout. Určitě není dokonalá, obsahuje chyby a zatím je víc ve stavu experimentu, ale svému účelu může dobře sloužit.

Kde aplikaci získat?

Pokud se rozhodnete experimentální mobilní aplikaci Hearth.net používat, pokračujte podle platformy vašeho mobilního telefonu:

Další rozvoj aplikace je momentálně s ohledem na tvorbu obecné komunitní platformy pozastavený. Velmi však oceníme Vaši zpětnou vazbu (přímo na Hearth.net v komunitě Mobilní aplikace nebo e-mailem na support@hearth.net), na jejímž základě jsme spolu s některými z vás otevření uspořádat další hackathon a nejčastější připomínky zapracovat.