Každý svého štěstí strůjcem

8.7.2016

Asi bychom mohli citovat i jiné úsloví: „Jaký si to uděláš, takový to máš,“ zkrátka a dobře pokračujeme
v úsilí ušít síť darů a přání na míru každému, podle toho co má rád, co je pro něj užitečné.

Jsou lidé, kteří našli zalíbení v minimalismu, a jakékoliv hromadění věcí jim radost nedělá. Do Hearth.net chodí hledat dárky zpravidla nehmotné – dovednosti zručných, informace sečtělých. Naproti tomu jsou lidé, který rádi hledají nějakou praktickou věc nebo třeba knihu na letní odpočívání pod širým nebem.

Aby se vám lépe vyhledávalo, můžete od jara třídit své dary a přání podle kategorií: HMOTA (dary a přání povahy věcné), INFORMACE (předávání znalostí, tipů, učení nebo sdílení nějakého know how) a ENERGIE (manuální práce, výpomoc, služby nebo dobrovolnické akce).

filter

 

Darů na Heartu přibývá a již delší čas se pohybujeme v několika tisících nejrůznějších položek. Pokud se vám stává, že vám něčí dary nebo přání spíše překáží nebo zabírají pozornost, kterou byste raději věnovali svým favoritům, můžete od této chvíle použít další novou funkci: SKRÝT TENTO INZERÁT.

napoveda

 

Ať už vám vadí obsah nějakého inzerátu nebo jeho častý / aktualizovaný výskyt, velmi snadno jej pro sebe můžete skrýt. Pokud tak učiníte, nebude se vám takto označený dar nebo přání zobrazovat ani na tržišti ani ve vyhledávání. A pokud byste si to časem rozmysleli, kdykoliv později si můžete skrytý inzerát prohlédnout na profilu daného uživatele včetně jeho detailu. (Pokud ho jeho autor do té doby nesmaže).

Každý hledáme a nacházíme radost a štěstí jinak. Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Společnou máme naději, že zlepšíme svět tím, že budeme laskaví a štědří. Proto si Hearth vytvářejte takový, jaký je vám příjemný. Budete-li se v něm cítit jedna radost, pošlete tu radost dál.