Dobromysl

19.11.2014

„Dobrý den, jsem permakulturistka,“ představila se nám drobná a velmi sympatická žena a podala každému z nás malou misku plnou Dobromyslu.

Málo platné – štědrost spojuje – a my jsme už za polovinou našich podzimních setkání a jsme moc rádi, že se potvrzuje jeden z prvotních předpokladů, tedy, že cestou necestou potkáme spoustu zajímavých a úžasných lidí.

Dobromysl obecná je vytrvalá bylina. Takže si v Hearth.net uvaříme pár čajíčků, protože dotáhnout novou verzi naší štědré sociální sítě a představit ji vám a všem dalším novým uživatelům, to je skutečně běh na hodně dlouhou vzdálenost.

Dobromysl má navíc velmi rozmanité využití, od koření až po med, od léčitelství až po barvení třeba ovčí vlny. Připomíná nám trochu Hearth.net, který je současně praktickým pomocníkem i příjemnou zónou pro relaxování.

Děkujeme tedy ještě jednou na dálku do Pardubic a doufáme, že se nám podaří nádhernou vůni a blahodárné účinky téhle nachově růžové květinky alespoň částečně překódovat mezi jedničky a nuly Hearth.net, aby vaše surfování mezi dary a přáními bylo alespoň tak příjemné jako posezení u šálku čaje s chutí … oregána!