Jeho Svatost Dalajlama v Praze

20.8.2013

image

Máme radost a skvělou zprávu. Stali jsme se partnery akce, kterou považujeme za jednu z největších událostí letošního podzimu. Je nám ctí pozvat vás na učení Jeho Svatosti Dalajlamy, které proběhne v Praze v neděli 15. září 2013. Nese název „Osm veršů výcviku mysli – Geše Langri Thangpa“. A Hearth.net bude u toho.

Stali jsme se partnerem této akce, která je nám více než blízká, a ve které vidíme smysl pro současnou společnost. Možná se ptáte, proč jsme se stali partnery právě této akce. A proto jsme natočili krátký rozhovor s Liborem Malým, na který se můžete právě tady podívat http://bit.ly/15ji7QL.

Více o celé akci se dozvíte zde – http://dalajlama2013.cz, vstupenky pak můžete zakoupit v síti Ticketportal – http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=131595.

Úryvek z videa Libora Malého:

„Dalajlama je nositel hodnot, bez kterých se nemůže udát změna ve společnosti. Týká se to laskavosti či sounáležitosti. To jsou hodnoty, které by právě měly být obsaženy v Hearth.net, aby tato platforma naplněná obdarováváním mohla existovat..“.

image

image

image