CESTA ZA HLASEM…

22.2.2016

… aneb naše malá adventura  o dobývání lajků na území sociálních inovací
Za týden jsme získali přes 100 hlasů a potřebovali bychom celkem kousek přes 300. Kdyby se tedy ještě pár přátel z našich Hearth luhů a hájů našlo, měli bychom VELIKOU radost a přiblížili se vítězství v České republice.

Máte rádi Hearth.net? Jste dost odvážní a ochotní mu právě nyní obětovat několik minut na oltář s nápisem Cena publika Sozial Marie 2016? No tak, usmějte se a řekněte, že jo 🙂 – čas máte ještě do pátku 26. února 2016

Postup je jednoduchý, ale vyžaduje pečlivost, soustředěnost a dostatečně vyladěnou emailovou schránku (zejména podsložku doručené pošty s názvem spam).

1) Klikněte na stránky http://sozialmarie.org/cena_publika

2) Pomocí tlačítka ´Hlasování pro cenu publika´ najděte náš projekt – nejlépe tak, že do posledního políčka vyhledávacího formuláře s názvem „klíčové slovo“ zadáte: HEARTH.NET (dejte si na čas, projektů na výběr je tam skutečně neskutečně velká porce)

3) Pokud objevíte projekt: HEARTH.NET (Česká republika, 2016) – máte poklad

4) Vpravo na stránce projektu nepřehlédněte někdy ne zcela správně zobrazené tlačítko MOJE VOLBA a klikněte na něj

5) Odpočiňte si, jste teprve v polovině cesty

6) Budete vyzváni k zadání své emailové adresy. Prosíme vás, pište to pomalu ať se nepřeklepnete a ujistěte, že to máte dobře. V případě chyby přicházíte v naší adventuře o jeden život a hru si budete muset naloadovat znovu od začátku.

7) Nyní proveďte tlačítkem hlasování. Stránka vás obratem informuje, že hlas musíte ještě potvrdit kliknutím na odkaz, který vám přijde emailem.

8) Pokud ve své doručené poště email nevidíte, zkontrolujte veškeré příchozí emaily včetně SPAMu. Buďte trpěliví. Přeci to teď nevzdáte!

9) Máte email? Hurá. Klikněte na odkaz a… jedeme dál.

10) Otevře se před vámi závěrečná zkouška. Kdo maturoval z matiky, je v této fázi v nesporné výhodě. Musíte přelstít démona CAPCHA, který po vás bude chtít přepsat do formulářového pole unikátní formuli a můžete jen doufat, že to nebude o mnoho složitější, než nalézt na vaší klávesnici Caps Lock pro psaní čísel.

11) Pokud porazíte capchu, došli jste až na vrchol a bohové Hearthu vám DĚKUJÍ za váš DAR HLASU.

Nyní se zaměřte do svého nitra neb pocit ten, který se v něm rozlévá, je dobro. Žijte blaze!

P.S. Pokud chcete stejně blažený pocit dopřát všem lidem dobré vůle okolo vás, budeme rádi, když i je necháte zahrát si naší adventuru a oni nám díky vám pošlou svůj hlas. Čas je do pátku 26. února 2016. Máme vás rádi.