Adventní kalendář naruby

6.12.2013

Všechno začalo dobrou myšlenkou Libora Malého, která přitáhla tým skvělých lidí a podobně naladěných uživatelů, kteří mají společnou chuť být společensky odpovědní.

Asi vám nemusíme vysvětlovat, že stejnou radost jako dostat nám přináší i darovat. A kdy je vhodnější doba proměnit slova v činy než v čase adventu?

Snažili jsme vymyslet nový smysluplný projekt, ale pak jsme si uvědomili, že krásných projektů je již dost. Proto vám každý den představíme jeden, který nás oslovil a udělal nám radost. Pojďme se tedy jimi inspirovat, udělat si vánoční pohodu bez stresu, nákupního shonu a třeba bez typického čokoládového kalendáře. Pojďme si letos udělat advent naruby. A co si pod tím představit?

My v Hearth.net jsme si pověsili na zeď adventní kalendář naruby. Tento kalendář je první den v prosinci prázdný a naopak s koncem adventu bude plný fotografií z projektů. Můžete jej sledovat na našem facebookovém profilu. Zapojte se také! Všímejte si každý den svého okolí a pamatujte na to, že občas nejvíce potěší maličkost. Budeme moc rádi, když nám pošlete fotografii toho, co dělá radost vám. Radost se přece násobí, když je sdílená.

Vše dobré!

tým Hearth.net